DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SYDV Sivas Gölova Memur Alımı Yapacak

SYDV Sivas Gölova Memur Alımı Yapacak

Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Sivas Gölova Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Büro Personeli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:50
SYDV Sivas Gölova Memur Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SYDV Sivas Gölova Memur Alımı Yapacak

Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Sivas Gölova Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Büro Personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sivas Gölova SYDV Büro Personeli ilanına son başvuru tarihi 07.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru işlemini yapması gerekiyor.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

1 40

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – SYDV Sivas Gölova ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – SYDV Sivas Gölova ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – SYDV Sivas Gölova ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – SYDV Sivas Gölova ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – SYDV Sivas Gölova ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – SYDV Sivas Gölova ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – SYDV Sivas Gölova ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – SYDV Sivas Gölova ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İş Güvenliği Uzmanı Alımı

9 – SYDV Sivas Gölova ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – SYDV Sivas Gölova ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. SYDV Sivas Gölova ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. SYDV Sivas Gölova ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. SYDV Sivas Gölova ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. SYDV Sivas Gölova ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. SYDV Sivas Gölova ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. SYDV Sivas Gölova ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP