DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SYDV KPSS'siz Memur Alımı Yapacak

SYDV KPSS'siz Memur Alımı Yapacak

Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Osmaniye Kadirli Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Muhasebeci alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:50
SYDV KPSS'siz Memur Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SYDV Osmaniye Kadirli Memur Alımı Yapacak

Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Osmaniye Kadirli Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Muhasebeci alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Osmaniye Kadirli SYDV Muhasebeci ilanına son başvuru tarihi 11.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru işlemini yapması gerekiyor.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

1 41

osmaniye

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – SYDV Osmaniye Kadirli ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – SYDV Osmaniye Kadirli ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – SYDV Osmaniye Kadirli ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – SYDV Osmaniye Kadirli ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – SYDV Osmaniye Kadirli ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – SYDV Osmaniye Kadirli ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – SYDV Osmaniye Kadirli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – SYDV Osmaniye Kadirli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

9 – SYDV Osmaniye Kadirli ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – SYDV Osmaniye Kadirli ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. SYDV Osmaniye Kadirli ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. SYDV Osmaniye Kadirli ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. SYDV Osmaniye Kadirli ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. SYDV Osmaniye Kadirli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. SYDV Osmaniye Kadirli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. SYDV Osmaniye Kadirli ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP