DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SYDV Gölmarmara Temizlik İşçisi Alımı

SYDV Gölmarmara Temizlik İşçisi Alımı

Gölmarmara SYDV kurumu için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmış bulunan iş ilanları bilgisinde Manisa Gölmarmara SYDV birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet Temizlik İşçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
SYDV Gölmarmara Temizlik İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SYDV Gölmarmara Temizlik İşçisi Alımı

Gölmarmara SYDV kurumu için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmış bulunan iş ilanları bilgisinde Manisa Gölmarmara SYDV birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet Temizlik İşçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Manisa Gölmarmara SYDV 2 Temizlik İşçisi ilanı son başvuru tarihi 4.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Manisa Gölmarmara SYDV 2 Temizlik İşçisi ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum adresine başvuru yapmanız gerekiyor.

Eski camii mahallesi Levent caddesi No: 4 Gölmarmara – Manisa

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

manisa sydv

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Manisa Gölmarmara SYDV yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Manisa Gölmarmara SYDV ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Manisa Gölmarmara SYDV yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Manisa Gölmarmara SYDV yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Manisa Gölmarmara SYDV ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Manisa Gölmarmara SYDV duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7. Manisa Gölmarmara SYDV ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Manisa Gölmarmara SYDV duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Manisa Gölmarmara SYDV duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Manisa Gölmarmara SYDV ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Manisa Gölmarmara SYDV yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Manisa Gölmarmara SYDV ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Manisa Gölmarmara SYDV resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Manisa Gölmarmara SYDV ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP