DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SYDV Büro Görevlisi Sosyal Yardımlar Sorumlusu Muhasebeci 4 Şehir 5 Kamu Personeli Alımı

SYDV Büro Görevlisi Sosyal Yardımlar Sorumlusu Muhasebeci 4 Şehir 5 Kamu Personeli Alımı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında 4 şehirde istihdam edilmek üzere 5 kamu personeli alımı ilanı yayımlanmıştır. Başvuruları başlayan ilanların bitiş tarihleri farklılık gösterdiğinden başvuruda bulunmak isteyenlerin...

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:21
SYDV Büro Görevlisi Sosyal Yardımlar Sorumlusu Muhasebeci 4 Şehir 5 Kamu Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi başvuru şartları: Bilgisayar sertifikasına sahip olma, T.C Vatandaşı olma, genel sağlık durumu iyi ve görevini yapmasına engel sağlık durumunun iyi olması son 6 ay Aksaray İli Ortaköy İlçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi olmak isteyen adaylar: Lisans bölümlerinden Siyasal Bilgiler, Bilgisayar, Sosyoloji, Halkla ilişkiler, Psikoloji, İktisadi ve İdari bilimler, Rehberlik ve Halkla ilişkiler bölümlerinden mezun olan 1 kişi Ortaköy Kaymakamlık resmi web sitesi üzerinden 29 Nisan 2019 tarihi mesai bitimine kadar başvuruları alınmaktadır.

Büro görevlisi başvuru şartları: Aksaray İli Ortaköy’de 6 ay süre ile ikamet ediyor olması, Bilgisayar sertifikasına sahip, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, görevini yapmasına engel sağlık probleminin bulunmaması gerekmektedir. Adaylar başvurularını Ortaköy Kaymakamlığı resmi internet sitesinden yapabilir.

Büro görevlisi olmak isteyen adaylar: Bilgisayar sertifikasına sahip, Temel bilgisayarı iyi derecede ve interneti iyi kullanabilen, lisans mezunu olup Siyasal bilgiler, İktisadi ve İdari, Halkla ilişkiler, Rehberlik, İletişim, Bilgisayar, Psikoloji, sosyoloji, Sosyal hizmetler fakülte bölümlerinden mezun adaylar 1 kişi büro personeli olarak alınacaktır. Son başvuru tarihi 29 Nisan 2019 tahinde sona erecektir.

Erzurum İli Çat İlçesinde Büro görevlisi başvuru şartları: Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, Bilgisayar sertifikasına sahip, iyi derecede temel bilgisayar ve interneti kullanıyor olması ve son 6’ayda alım yapılacak İl Betboo sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Son başvuru 26 Nisan 2019 tarihinde sona erecek.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

Erzurum Çat İlçesinde büro görevlisi olmak isteyenler: Bilgisayar, Psikoloji, Halkla ilişkiler, iktisadi ve idari bilimler, siyasal bilgiler, Rehberlik danışmanlık, Sosyal hizmetler fakültelerinden lisans mezunları arasından 1 kişi alınacaktır.

Eskişehir Seyitgazi ilçesinde muhasebeci başvuru şartları: Son 2 yılda ÖSYM’nin yapmış olduğu KPSS kamu personeli seçme sınavından en az 60 puan alan son 6 ay ilçe sınırlarında ikamet eden, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, B sınıfı ehliyeti olan ve MEB onaylı bilgisayar sertifikası olma şartı aranmaktadır.

Eskişehir Seyitgazi muhasebeci olmak isteyenler: Kamu yönetimi, Siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, Maliye veya işletme bölümlerinden mezun olanlar 22 Nisan 2019 tarihine kadar başvuruları alınacak.

Sakarya Hendek ilçesi büro görevlisi başvuru şartları: B veya E sürücü belgesine sahip son 1 yıldır il sınırları içerisinde ikamet ediyor olması, MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip, KPSSP3 puan türünden en az 60 puan alanların başvuruları kabul edilecek.

Sakarya Hendekte büro görevlisi olmak isteyenler: Ofice programları genel bilgisayar bilmek, İktisat, Maliye, işletme mezunları arasından başvuruları kabul edilecektir.

Sakarya Pamukova Sosyal inceleme sorumlusu başvuru şartları: B sınıfı ehliyete sahip, en az il sınırları içerisinde 1 yıl ikamet ediyor olması, MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları arasından başvuruları kabul edilecektir.

Sakarya Pamukova Sosyal inceleme sorumlusu olmak isteyenler: 4 yıllık lisans eğitim almış, bilgisayar temeli ve internete aşina olan vatandaşlar Pamukova Kaymakamlığı resmi internet sitesi üzerinden başvuruları kabul edilecektir.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

Yukarıdaki Sosyal Yardımlar ve İnceleme sorumlusu, Muhasebe ve Büro görevlisi başvuruları için tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP