DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SYDV Bismil Memur Alımı Yapacak

SYDV Bismil Memur Alımı Yapacak

Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Diyarbakır Bismil Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet büro görevlisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:50
SYDV Bismil Memur Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SYDV Bismil Memur Alımı Yapacak

Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Diyarbakır Bismil Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet büro görevlisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Diyarbakır Bismil SYDV ilanına son başvuru tarihi 08.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru işlemini yapması gerekiyor.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

1 38

diyar bismil

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – SYDV Bismil Memur ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – SYDV Bismil Memur ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – SYDV Bismil Memur ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – SYDV Bismil Memur ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – SYDV Bismil Memur ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – SYDV Bismil Memur ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – SYDV Bismil Memur ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – SYDV Bismil Memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

9 – SYDV Bismil Memur ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – SYDV Bismil Memur ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. SYDV Bismil Memur ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. SYDV Bismil Memur ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. SYDV Bismil Memur ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. SYDV Bismil Memur ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. SYDV Bismil Memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. SYDV Bismil Memur ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP