DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Personel Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Personel Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi kamu personel alımı yapmak için yayınladığı güncel iş ilanları ile beraber Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere sözlü/uygulamalı sınavla toplam 2 (iki) personel alacak.

ABONE OL
21 Mart 2022 09:51
Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Personel Alımı
2

BEĞENDİM

ABONE OL

Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Personel Alımı 2022 İlanları

Süleyman Demirel Üniversitesi rektörlüğü tarafından yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanları bilgilerinde, ÖSYM tarafından 2020 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3 (B) 70 puan şartı ile yazılım geliştirme uzmanı alımı yapacak.

Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fenedebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

ASP.NET MVC ve/veya ASP.NET Core teknolojileri hakkında tecrübeli olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Javascript frameworkleri (Angular, React, Vue vb), JQuery, HTML, CSS gibi Front-End teknolojileri konusunda tecrübeli olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

 

Süleyman Demirel Üniversitesi

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 29.03.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların aşağıda bulunan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Batı Yerleşkesi Çünür/ISPARTA

Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınav Başvuru Formunu sdu.edu.tr adresinden temin edilebilir.

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP