DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Su Ve Kanalizasyon İdaresi Personel Alımı Yapacak

Su Ve Kanalizasyon İdaresi Personel Alımı Yapacak

Kamuya personel alımı gerçekleştirilmesi amacı iel iş ilanı duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanan iş ilanlarında Tekirdağ Su Ve Kanalizasyon İdaresi 2 adet çevre mühendisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:57
Su Ve Kanalizasyon İdaresi Personel Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Su Ve Kanalizasyon İdaresi Personel Alımı Yapacak

Kamuya personel alımı gerçekleştirilmesi amacı iel iş ilanı duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanan iş ilanlarında Tekirdağ Su Ve Kanalizasyon İdaresi 2 adet çevre mühendisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tekirdağ Su Ve Kanalizasyon İdaresi ilanı duyurusu son başvuru tarihi 26.02.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru işlemi yapmak isteyen bütün kişilerin aşağıda yazılı bulunan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekmekte.

Gündoğdu Turgut mahallesi Köseilyas caddesi No: 100 Süleymanpaşa – Tekirdağ

İrtibat Kişisi: Sezai Yazıcı

Telefon: 0 850 450 65 43

cevre1 1

cevre2 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Su Ve Kanalizasyon ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Su Ve Kanalizasyon ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Su Ve Kanalizasyon ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Su Ve Kanalizasyon ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Su Ve Kanalizasyon ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Su Ve Kanalizasyon ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

7 – Su Ve Kanalizasyon ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Su Ve Kanalizasyon ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Su Ve Kanalizasyon ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Su Ve Kanalizasyon ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Su Ve Kanalizasyon ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Su Ve Kanalizasyon ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Su Ve Kanalizasyon ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Su Ve Kanalizasyon ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Su Ve Kanalizasyon ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP