DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Su Ve Kanalizasyon İdaresi KPSS Şartsız Personel Alımı

Su Ve Kanalizasyon İdaresi KPSS Şartsız Personel Alımı

Kamu kurumu için KPSS şartsız iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmış bulunan iş ilanları bilgisinde Van Su Ve Kanalizasyon İdaresi birimlerinde çalıştırılmak üzere 9 adet Beden işçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:41
Su Ve Kanalizasyon İdaresi KPSS Şartsız Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Su Ve Kanalizasyon İdaresi KPSS Şartsız Personel Alımı

Kamu kurumu için KPSS şartsız iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmış bulunan iş ilanları bilgisinde Van Su Ve Kanalizasyon İdaresi birimlerinde çalıştırılmak üzere 9 adet Beden işçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Van Su Ve Kanalizasyon İdaresi 9 Beden işçisi ilanı son başvuru tarihi 3.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Van Su Ve Kanalizasyon İdaresi 9 Beden işçisi ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum internet adresine başvuru yapmanız gerekiyor.

kariyer.van.bel.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

van kanal

van kanal2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Van Su Ve Kanalizasyon işçi alımı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Van Su Ve Kanalizasyon işçi alımı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Van Su Ve Kanalizasyon işçi alımı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Van Su Ve Kanalizasyon işçi alımı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Van Su Ve Kanalizasyon işçi alımı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Van Su Ve Kanalizasyon işçi alımı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Van Su Ve Kanalizasyon işçi alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Van Su Ve Kanalizasyon işçi alımı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Van Su Ve Kanalizasyon işçi alımı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Van Su Ve Kanalizasyon işçi alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Van Su Ve Kanalizasyon işçi alımı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Van Su Ve Kanalizasyon işçi alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Van Su Ve Kanalizasyon işçi alımı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Van Su Ve Kanalizasyon işçi alımı ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP