DOLAR 15,4986 0.1%
EURO 16,1370 0.1%
ALTIN 901,660,00
BITCOIN 4710342,68%
İstanbul
18°

PARÇALI BULUTLU

13:05

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

SPK kurumuna memur, işçi, aşcı, garson ve temizlik personeli alımı

SPK kurumuna memur, işçi, aşcı, garson ve temizlik personeli alımı

Güncel iş ilanları genelinde açıklanmış olan duyuru işlemlerinde Sermaye Piyasası Kurulu içinde görevlendirilmek üzere memur, işçi, aşcı, garson ve temizlik personeli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:02
SPK kurumuna memur, işçi, aşcı, garson ve temizlik personeli alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SPK kurumuna memur, işçi, aşcı, garson ve temizlik personeli alımı için çalışmak isteyenlerin gerekli olan eğitim ve özel şartları taşımaları gerekiyor.

Kamu memur, işçi, aşcı, garson ve temizlik personeli alımı başvuru şartları

01 Ocak 2022 tarihi itibariyle Memur ve Teknisyen için 35 yaşını, Aşçı ve Hizmetli için ise 30 yaşını doldurmamış olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Giriş işlemleri dolayısıyla gerçeğe aykırı bilgi ve belgeler vermemek, beyanda bulunmamak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Diğer bir kuruluşa zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmamak veya bu yükümlülüğe ilişkin borcunu ödemeyi kabul etmiş olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Memur alımı için Adalet, adalet meslek eğitimi, adalet meslek yüksek okulu bölümlerinden birinden mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Aşçılık alımı için kişilerin Aşçılık, Gastronomi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Yiyecek-İçecek İşletmeciliği programlarının birinden mezun olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Garson alımı için Yiyecek İçecek Hizmetleri Servis bölümünden mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kamu personeli alımı başvuru bilgileri

Başvurular 1.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru aşağıda yazılı olan internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

www.spk.gov.tr

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi Sosyal Hizmet Destek Elemanı Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP