DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sosyal Yardımlaşma Vakfı Temizlik Çalışanı Alımı

Sosyal Yardımlaşma Vakfı Temizlik Çalışanı Alımı

Yayınlanmakta olan personel alımı resmi iş ilanları bilgisinde Kırıkkale Keskin sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Temizlik Çalışanı alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:01
Sosyal Yardımlaşma Vakfı Temizlik Çalışanı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sosyal Yardımlaşma Vakfı Temizlik Çalışanı Alımı

Sosyal Yardımlaşma Vakfı KPSS şartı bulunmadan Kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan personel alımı resmi iş ilanları bilgisinde Kırıkkale Keskin sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Temizlik Çalışanı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Keskin sosyal yardımlaşma ilanı son başvuru tarihi 12.03.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan kuruma şahsen başvurmaları gerekiyor.

keskin

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Keskin sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Keskin sosyal yardımlaşma ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Keskin sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Keskin sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Keskin sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Keskin sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Keskin sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Keskin sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Keskin sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Keskin sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Keskin sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Keskin sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Keskin sosyal yardımlaşma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Keskin sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP