DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sosyal Yardımlaşma Kurumuna Memur Alımı

Sosyal Yardımlaşma Kurumuna Memur Alımı

Memur Alımı yapılması için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan iş ilanlarında Ardahan sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet büro görevlisi alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:57
Sosyal Yardımlaşma Kurumuna Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sosyal Yardımlaşma Kurumuna Memur Alımı

Memur Alımı yapılması için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan iş ilanlarında Ardahan sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet büro görevlisi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ardahan sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı ilanı son başvuru tarihi 03.03.2021 olarak açıklanmıştır.

KPSS Puan şartı 60

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Ardahan sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekiyor.

ardahan buro1

ardahan buro2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Ardahan sosyal yardımlaşma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Ardahan sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Ardahan sosyal yardımlaşma ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Ardahan sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Ardahan sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Ardahan sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Ardahan sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

8 – Ardahan sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Ardahan sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ardahan sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Ardahan sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Ardahan sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Ardahan sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Ardahan sosyal yardımlaşma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Ardahan sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP