DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sosyal Yardımlaşma Kurumu 4000 TL Maaş İle Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma Kurumu 4000 TL Maaş İle Personel Alımı

Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanlarında Şanlıurfa ili Halfeti sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı birimine 10 temizlik görevlisi alımı, 1 şoför alımı, 3 proje koordinatörü alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:55
Sosyal Yardımlaşma Kurumu 4000 TL Maaş İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sosyal Yardımlaşma Kurumu 4000 TL Maaş İle Personel Alımı

Yardımlaşma vakfı kurumuna personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanlarında Şanlıurfa ili Halfeti sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı birimine 10 temizlik görevlisi alımı, 1 şoför alımı, 3 proje koordinatörü alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Şanlıurfa ili Halfeti ilçesi personel alımı ilanı son başvuru tarihi 22.02.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvurmak isteyen adayların aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Siyahgül mahallesi A.Güven Gürkan caddesi No: 41 Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı Halfeti / Şanlıurfa

halfeti1 1

halfeti2 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Halfeti personel ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Halfeti personel ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Halfeti personel ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Halfeti personel ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Halfeti personel ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Halfeti personel ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Halfeti personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

8 – Halfeti personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Halfeti personel ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Halfeti personel ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Halfeti personel ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Halfeti personel ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Halfeti personel ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Halfeti personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Halfeti personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Halfeti personel ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP