DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK Personel Alımı

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK Personel Alımı

SGK Personel alımı için iş ilanları duyuruları yayınlanmıştır. İlan bilgileri içinde Sosyal Güvenlik Kurumu görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:11
Sosyal Güvenlik Kurumu SGK Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK Personel Alımı

SGK iş ilanına başvuracak adaylar seçme sınaları sonuçundan sonra sosyal güvenlik kurumları birimlerinde iş sözleşmelerine istinaden görevlendirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sosyal Güvenlik Kurumu personel ilanı son başvuru tarihi 18.06.2021 olarak bildirildi.

Sosyal Güvenlik Kurumu eleman için başvuru yapacak kişilerin kurum adresine posta yolu ile başvuru yapmaları gerekiyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Daire Başkanlığı Mithatpaşa Cad. No:7 Sıhhiye/Çankaya 06430 Ankara

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

sgk1 3

sgk2 3

sgk3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. SGK Takım lideri ve ihale uzmanı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. SGK Takım lideri ve ihale uzmanı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. SGK Takım lideri ve ihale uzmanı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. SGK Takım lideri ve ihale uzmanı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. SGK Takım lideri ve ihale uzmanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

3. SGK Takım lideri ve ihale uzmanı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP