DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Aşçı Alımı İlanı Yayımladı

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Aşçı Alımı İlanı Yayımladı

Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde hizmet verilmesi amacıyla, aşçıbaşı unvanı ile personel alımı yapılacağı ilan edildi.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:58
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Aşçı Alımı İlanı Yayımladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kurum ve kuruluşların bünyesinde tespit edilen eksik kontenjanlar için hem personel alımı hem de işçi alımı istihdam süreçleri devam ederken, ilgili istihdamların başvuru sürecine ve başvuru şartlarına göre belirlenen detaylar da adayların bilgisine sunuluyor.

Tekirdağ SGK

Yayımlanan son ilanlara göre gerçekleştirilmesi öngörülen personel alımı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) bünyesinde yapılacak olup, şehir olarak Tekirdağ kenti görev yer olarak belirlenmiş ve kamuoyunun bilgisine sunulmuştur.

Unvan ve Kontenjan

Tekirdağ SGK bünyesinde yapılacak olan istihdam için verilen kontenjan ve unvan bilgilerine göre alımların, 1 kişi olmak üzere aşçıbaşı unvanı ile yapılacağı açıklandı.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Tekirdağ SGK aşçıbaşı alımı için başvuru yapacak olan adayların aşçılık usta öğreticilik Dinamobet belgesi ve meb onaylı hijyen belgesine sahip olması gerekirken, adayların lise mezuniyetine sahip olmaları şartı da ifade edildi. Adaylar verilen ilanda yer alan genel ve özel şartlara ayrıca haiz olmak zorundadır.

Başvuru Süreci

Tekirdağ SGK için bahsi geçen ilgili alımlara yapılacak olan başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden gerçekleştirilecek olup 21.08.2019 ile 27.08.2019 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecektir. Başvuru süreci sonrasında işe alım işlemleri de İŞKUR tarafından yapılacak kura ile belirlenecek ve kura işlemleri 2.9.2019 saat 14:00’de yapılacak.

Kuralar ise; Gündoğdu Mah. Murat Sok. No:14’te bulunan Tekirdağ Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü binasında yapılacaktır. Akabinde belirlenen sayının 4 katı kadar asıl aday sözlü sınava tabi tutulacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

Başvuru yapacak olan adayların Tekirdağ ili ikametine sahip olması gerekirken, adaylar başvuru işlemlerini İŞKUR üzerinden 00005116343 numaralı ilan ile takip edebileceklerdir.
 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP