DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sosyal Güvenlik Kurumu İş İlanları

Sosyal Güvenlik Kurumu İş İlanları

Sosyal Güvenlik kurumu kadrolu olarak memur alımı için iş ilanları duyurusu yayınlandı. Kamu personeli alımı bilgileri içerisinde KPSS 70 Puan şartı ile SGK, Sosyal Güvenlik Kurumu birimleri içerisinde çalıştırılması için 50 tane Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcı alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:18
Sosyal Güvenlik Kurumu İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sosyal Güvenlik Kurumu İş İlanları

Sosyal Güvenlik kurumu kadrolu olarak memur alımı için iş ilanları duyurusu yayınlandı. Kamu personeli alımı bilgileri içerisinde KPSS 70 Puan şartı ile SGK, Sosyal Güvenlik Kurumu birimleri içerisinde çalıştırılması için 50 tane  Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcı alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

SGK ilanı başvuru işlemleri 24.05.2021 tarihinde başlayacaktır.

Son başvuru tarihi ise 4.06.2021 olarak açıklandı.

Aşağıda yazılmış bulunan link üzerinden başvuru yapmaları zorunludur.

https://www.turkiye.gov.tr/sgk-kurum-disi-sinav

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

sgk1 2

sgk2 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. 50 SGK Memur yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 50 SGK Memur ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 50 memur SGK kurumunda yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. 50 SGK Memur yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. 50 memur SGK kurumunda duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. 50 SGK Memur duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

7. 50 SGK Memur ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. 50 SGK Memur duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 50 SGK Memur duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 50 SGK Memur ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 50 SGK Memur yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. 50 memur SGK kurumunda başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 50 SGK Memur resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. 50 SGK Memur ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP