DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Son Dakika Personel Yönetim Memur Alımı

Son Dakika Personel Yönetim Memur Alımı

Son dakika memur alımı ile açıklanmış bilgilerde İstanbul büyükşehir belediyesi içinde çalıştırılmak için organizasyon hizmetleri elemanı alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:55
Son Dakika Personel Yönetim Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son dakika Personel yönetim memur alımı için görev almak isteyenlerin idare tarafından görevlendirildiği yerde ziyaretçileri karşılamalı, lise mezunu olmaları ve etki iletişim sağlamalı, gerekli yönlendirmeleri ve kontrolleri yaparak işlerin koordineli yürütülmesini sağlamalı ve tüm doküman, broşür gibi materyallerin dağıtımı ve koordinasyonunu sağlamalıdır.
 

Son dakika memur alımı ilanları başvuru bilgileri nedir?

•    İBB organizasyon elemanı alımı son başvuru tarihi 13.12.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Tüm bay ve bayan adayların aşağıda yazılı olan link üstünden başvuru işlemlerini gerçekleştirmesi zorunludur.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

isper organizasyon

İstanbul belediyesi Son dakika memur alımı başvuru şartları

1.    İstanbul belediyesi personel alımı için iş başvurusu yapacakların, tüm doküman, broşür gibi materyallerin dağıtımı ve koordinasyonunu sağlamalı, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması gerekiyor.

2.    Kamu personel alımı ilanı için görev almak isteyenlerin gerekli yönlendirmeleri ve kontrolleri yaparak işlerin koordineli yürütülmesini sağlamalı, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini sağlamalı ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

3.    Belediye işçi alımı ile yayınlanmış kamu kurumu alımları için vatandaşların lise mezunu olmaları, idare tarafından görevlendirildiği yerde ziyaretçileri karşılamalı ve etki iletişim sağlamalı, işletim sistemi ve Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması ve ortaya çıkan bulguların aksiyonlarının takibinin ve kontrolünün sağlanması ayrıca kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP