DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Son Dakika Olarak Güncel Kamu Memur Alımı

Son Dakika Olarak Güncel Kamu Memur Alımı

Açıklaması yapılmış olan KPSS şartsız memur alımı ilanları bilgilerinde İstanbul personel yönetim kurumu birimlerinde çalıştırılmak üzere bilgisayar programcısı alınacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:46
Son Dakika Olarak Güncel Kamu Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güncel memur alımı ilanları ile beraber yayınlanmış olan kamu personel alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin bilgisayar programcılığı konusunda tecrübe sahibi olmaları gerekiyor.

 KAMU MEMUR ALIMI İŞ BAŞVURUSU BİLGİLERİ

•    Bilgisayar programcısı alımı son başvuru tarihi 17.10.2021 olarak açıklandı.

•    Tüm kişiler aşağıda bulunan kariyer sitesi üstünden gerçekleştirecektir.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

bilgisayar programcisi alimi

KAMU BİLGİSAYAR PROGRAMCISI ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    İstanbul belediyesi memur alımı için iş başvurusu yapacakların yeni teknolojileri takip etmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve yazılım ile ilgili yeterli bilgiye sahip olması gerekmekte.

2.    İSPER eleman alımları için bütün adayların özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve yeni bilgileri öğrenmeye ayrıca kendisini geliştirmeye açık olmalıdır.

3.    Bütün başvuru sahiplerinin iletişim tekniklerine hakim olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

4.    Kamu iş ilanları için çalışacak olan kişilerin kurum içindeki diğer birimler ile koordineli olarak çalışabilmesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve risk değerlendirme çalışmalarının yapılmasını sağlamalı ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

5.    İş başvuru yapacak adayların Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması, planlama ve organizasyon konularında tecrübe sahibi olmaları ayrıca sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP