DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Söğütlü Belediyesi Büro İşçisi Alımı Yapılacak

Söğütlü Belediyesi Büro İşçisi Alımı Yapılacak

Büro memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Söğütlü Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek için 1 adet büro işçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:44
Söğütlü Belediyesi Büro İşçisi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Söğütlü Belediyesi Büro İşçisi Alımı Yapılacak

Büro memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Söğütlü Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek için 1 adet büro işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Söğütlü Belediyesi Büro personeli Alımı ilanı 21.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvurmak isteyen adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmak gerekiyor.

Söğütlü Belediye Başkanlığı Merkez mahallesi Ahmet caddesi No: 32 Söğütlü Beldesi – Kelkit – Gümüşhane

İrtibat Kişisi: Mesut Arslan

İrtibat Telefonu: 0 456 357 63 00

Mail Adresi: [email protected]

isci2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Söğütlü Belediyesi Büro ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Söğütlü Belediyesi Büro ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Söğütlü Belediyesi Büro ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Söğütlü Belediyesi Büro ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Söğütlü Belediyesi Büro ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Söğütlü Belediyesi Büro ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

8 – Söğütlü Belediyesi Büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Söğütlü Belediyesi Büro ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Söğütlü Belediyesi Büro ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Söğütlü Belediyesi Büro ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Söğütlü Belediyesi Büro ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Söğütlü Belediyesi Büro ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Söğütlü Belediyesi Büro ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Söğütlü Belediyesi Büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Söğütlü Belediyesi Büro ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP