DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Şişli Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Şişli Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Kamu personel alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde İstanbul Şişli Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 50 adet zabıta memuru alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:50
Şişli Belediyesi Zabıta Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şişli Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Kamu personel alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde İstanbul Şişli Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 50 adet zabıta memuru alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Şişli Belediyesi zabıta memuru alımı ilanı başvuru tarihi 19.04.2021 tarihinde başlayacak ve 07.05.2021 tarihinde son bulacaktır.

KPSS 70 puan şartı bulunmakta.

4 yıllık eğitim veren her hangi bir bölümden mezun olma şartı bulunmakta.

En az B sınıfı veya A2 motosiklet ehliyete sahip olma şartı bulunuyor.

Başvuru yapacak olan kişiler şahsen aşağıda bulunan adrese başburu yapmaları gerekiyor.

Merkez Mahallesi Darülaceze Caddesi No. 8- 34381 Şişli/İstanbul adresinde bulunan Şişli Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

sisli1 1

sisli2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Şişli Belediyesi Zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Şişli Belediyesi Zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Şişli Belediyesi Zabıta ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Şişli Belediyesi Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Şişli Belediyesi Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

6 – Şişli Belediyesi Zabıta ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Şişli Belediyesi Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Şişli Belediyesi Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Şişli Belediyesi Zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Şişli Belediyesi Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Şişli Belediyesi Zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Şişli Belediyesi Zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Şişli Belediyesi Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Şişli Belediyesi Zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

6. Şişli Belediyesi Zabıta ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP