DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sınavsız Ve KPSS Şartsız Büro Personeli Alımı İlanları

Sınavsız Ve KPSS Şartsız Büro Personeli Alımı İlanları

Sınavsız memur alımı ilanları genelinde yayını açıklanmış olan bilgilerde Aydın büyükşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS'siz memur alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:54
Sınavsız Ve KPSS Şartsız Büro Personeli Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS şartsız memur alımı için iş başvurusu yapacak olanların 18 yaşını bitirmiş olmaları ve 50 yaşından küçük olmaları ve lisans mezunu olmaları gerekiyor.

KPSS ŞARTSIZ KAMU PERSONEL ALIMI

Aydın iş ilanları için son başvuru tarihi 03.12.2021 olarak bildirildi.

Başvuru yapmak isteyen bütün vatandaşların kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

belediye personel alimi

AYDIN BELEDİYESİ MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

İş başvurusu yapmak isteyenlerin Aydın il sınırları içinde yaşıyor olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Bütün görev almak isteyenlerin yazılı ve sözlü iletişimlerinde iyi olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, tempolu iş ortamında sonuç odaklı olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Belediye personel alımları için tüm vatandaşların veri raporlama ve sunum araçlarını iyi kullanması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, özenli çalışmaya yatkın olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Tüm şahısların öğrenmeye açık, araştırmacı, çözüm ve sonuç odaklı olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem vermeleri ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP