DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SGK Sosyal Güvenlik Kurumu Personel Alımı

SGK Sosyal Güvenlik Kurumu Personel Alımı

SGK kurumu iş ilanları bilgileri yayınlandı. Yayınlanmakta olan kadrolu olarak kamu personeli alımı duyurusu dahilinde KPSS 70 Puan ile SGK, Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde çalıştırılması için 50 adet Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:26
SGK Sosyal Güvenlik Kurumu Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SGK Sosyal Güvenlik Kurumu Personel Alımı

SGK kurumu için iş ilanları bilgileri yayınlandı. Yayınlanmakta olan kadrolu olarak kamu personeli alımı duyurusu dahilinde KPSS 70 Puan ile SGK, Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde çalıştırılması için 50 adet  Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvurular 24.05.2021 tarihinde başlayacaktır.

50 adet Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcı alımı ilanı son başvuru tarihi 4.06.2021 olarak açıklanmıştır.

50 adet Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcı alımı alımı ilanı Başvuru işlemleri için adayların aşağıda yazılmakta olan link üzerinden başvuru yapmaları zorunludur.

https://www.turkiye.gov.tr/sgk-kurum-disi-sinav

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

sgk1 1

sgk2 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. SGK Denetmen Yardımcı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. SGK Denetmen Yardımcı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. SGK Denetmen Yardımcı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. SGK Denetmen Yardımcı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. SGK Denetmen Yardımcı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Kamu Güncel Sekreter Alımı

6. SGK Denetmen Yardımcı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. SGK Denetmen Yardımcı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. SGK Denetmen Yardımcı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. SGK Denetmen Yardımcı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. SGK Denetmen Yardımcı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. SGK Denetmen Yardımcı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. SGK Denetmen Yardımcı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. SGK Denetmen Yardımcı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. SGK Denetmen Yardımcı ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP