DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Şeyh Edebali Üniversitesi Temizlik Personeli, Memur Ve Güvenlik Alımı

Şeyh Edebali Üniversitesi Temizlik Personeli, Memur Ve Güvenlik Alımı

Kamu alımı ilanları için açıklanmış iş ilanları içeriğinde Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere memur alımı, temizlik personeli alımı ve güvenlik alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:50
Şeyh Edebali Üniversitesi Temizlik Personeli, Memur Ve Güvenlik Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çalışmak amacı ile başvuru düzenleyeceklerin Yükseköğretim Kurumlarının Elektrik Teknolojisi ön lisans bölümlerinden mezun olması ve 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından 65 ve üzeri puan almış olmaları gerekmekte

ÜNİVERSİTE MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

•    Üniversite personel alımı için son başvuru tarihi 12.11.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Başvurmak isteyen tüm adayların www.bilecik.edu.tr sitesi üzerinden temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte başvurular şahsen veya posta yolu ile Üniversite Yazı İşleri ve Belge Yönetimi Şube Müdürlüğüne yapılacaktır.

universite memur alimi

ÜNİVERSİTE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Yükseköğretim Kurumlarının Adalet ön lisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmaları ve başvuru bitim tarihi itibarıyla 35 yaşını bitirmemiş olmaları gerekiyor.

2.    İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Kamu Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve iletişim becerilerine sahip olmaları gerekiyor.

3.    Temizlik personeli alımı için başvuracakların Erkek olmaları Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olmaları ve başvuru bitim tarihi itibarıyla 40 yaşını bitirmemiş olmaları gerekiyor.

4.    Kamu güvenlik alımı için başvuracakların Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS P94) 50 ve üzeri puan almış olmaları ve 170 cm’den kısa olmamaları gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP