DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Selçuk Üniversitesi 5 Adet Ebe Alımı Yapılacak

Selçuk Üniversitesi 5 Adet Ebe Alımı Yapılacak

Kamu personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Selçuk Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 adet Ebe alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:41
Selçuk Üniversitesi 5 Adet Ebe Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Selçuk Üniversitesi 5 Adet Ebe Alımı Yapılacak

Kamu personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Selçuk Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 adet Ebe alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Selçuk Üniversitesi 5 Ebe alımı ilanı son başvuru tarihi 11.1.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin http://hastaneilan.selcuk.edu.tr/aday/login u sayfaya gidip giriş yaptıktan sonra aşağıdaki evrakları sisteme yükleyip müracaatını yapacak.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -5 Adet Ebe ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 – 5 Adet Ebe ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – 5 Adet Ebe ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 -5 Adet Ebe ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – 5 Adet Ebe ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – 5 Adet Ebe ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – 5 Adet Ebe ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – 5 Adet Ebe ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – 5 Adet Ebe ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 -5 Adet Ebe ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 5 Adet Ebe ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 5 Adet Ebe ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 5 Adet Ebe ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 5 Adet Ebe ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 5 Adet Ebe ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 5 Adet Ebe ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 5 Adet Ebe ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. 5 Adet Ebe ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP