DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Şehir Ve Bölge Plancısı Alımı İş İlanları

Şehir Ve Bölge Plancısı Alımı İş İlanları

Kamu Kurumuna Şehir Ve Bölge Plancısı Personeli alımı iş ilanları yayınlanmıştır. İlan bilgileri içerisinde Konya Büyükşehir Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 6 Şehir Ve Bölge Plancısı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:04
Şehir Ve Bölge Plancısı Alımı İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şehir Ve Bölge Plancısı Alımı İş İlanları

Kamu Kurumuna Şehir Ve Bölge Plancısı Personeli alımı iş ilanları yayınlanmıştır. İlan bilgileri içerisinde Konya Büyükşehir Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 6 Şehir Ve Bölge Plancısı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Konya Büyükşehir Belediyesi Şehir Ve Bölge Plancısı ilanı son başvuru tarihi 29.05.2021 olarak bildirildi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Şehir Ve Bölge Plancısı için başvuru yapacak kişilerin belediye başkanlığının mail adresine başvuru yapmaları gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

konya sehir

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Konya Şehir Ve Bölge Plancısı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Konya Şehir Ve Bölge Plancısı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Konya Şehir Ve Bölge Plancısı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Konya Şehir Ve Bölge Plancısı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Konya Şehir Ve Bölge Plancısı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Konya Şehir Ve Bölge Plancısı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7. Konya Şehir Ve Bölge Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Konya Şehir Ve Bölge Plancısı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Konya Şehir Ve Bölge Plancısı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Konya Şehir Ve Bölge Plancısı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Konya Şehir Ve Bölge Plancısı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Konya Şehir Ve Bölge Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Konya Şehir Ve Bölge Plancısı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Konya Şehir Ve Bölge Plancısı ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP