DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Şehir Planlaması Makine Mühendisi Alımı

Şehir Planlaması Makine Mühendisi Alımı

Makine Mühendisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında İzmir Büyükşehir belediyesi Ege şehir planlaması kurumu kendi bünyesinde 1 adet Makine Mühendisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:49
Şehir Planlaması Makine Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şehir Planlaması Makine Mühendisi Alımı

Makine Mühendisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında İzmir Büyükşehir belediyesi Ege şehir planlaması kurumu kendi bünyesinde 1 adet Makine Mühendisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ege Şehir Planlaması Makine Mühendisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 3.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://www.izmir.bel.tr/tr/insankaynaklari/259 linki üzerinden başvuru yapıldıktan sonra başvuru kayıt numarası ile CV sini [email protected] internet adresi üzerinden kabul edilecektir.

Başvuru sahiplerinin başvuru yapılmak istenen pozisyonu belirtmesi gerekmektedir.

makine 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Ege Şehir Makine Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Ege Şehir Makine Mühendisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Ege Şehir Makine Mühendisi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Ege Şehir Makine Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Ege Şehir Makine Mühendisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Ege Şehir Makine Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Ege Şehir Makine Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

8 – Ege Şehir Makine Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Ege Şehir Makine Mühendisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Ege Şehir Makine Mühendisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ege Şehir Makine Mühendisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Ege Şehir Makine Mühendisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Ege Şehir Makine Mühendisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Ege Şehir Makine Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Ege Şehir Makine Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Ege Şehir Makine Mühendisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP