DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Şehir Plancısı Alımı İş İlanları

Şehir Plancısı Alımı İş İlanları

Belediye başkanlığı kamu personeli Şehir Plancısı alımı için iş ilanları yayınlandı. İş ilanı bilgileri içeriğinde Kütahya Gediz Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere kpss 60 Puan ile 1 Şehir Plancısı alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:43
Şehir Plancısı Alımı İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şehir Plancısı Alımı İş İlanları

Kütahya Gediz Belediyesi 1 Şehir Plancısı alımı ilanı için başvuracak olan bütün adayların www.gediz.bel.tr sitesinden başvuru formunu indirip doldurmaları ve üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren Şehir ve bölge planlama bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kütahya Gediz 1 Şehir Plancısı alımı ilanı son başvuru tarihi 30.7.2021 olarak açıklanmıştır.

Kütahya Gediz Belediyesi 1 Şehir Plancısı alımı ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin kurumun adresine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

kutahya1 1

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. Gediz 1 Şehir Plancısı alımı başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Gediz 1 Şehir Plancısı alımı ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Gediz 1 Şehir Plancısı alımı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gediz 1 Şehir Plancısı alımı resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Gediz 1 Şehir Plancısı alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP