DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sayıştay Kurumu Okul Öncesi Öğretmeni Alımı Yapılacak

Sayıştay Kurumu Okul Öncesi Öğretmeni Alımı Yapılacak

Okul Öncesi Öğretmeni alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Sayıştay Başkanlığı en az lise mezunları içinden 1 adet Okul Öncesi Öğretmeni alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:49
Sayıştay Kurumu Okul Öncesi Öğretmeni Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sayıştay Kurumu Okul Öncesi Öğretmeni Alımı Yapılacak

Okul Öncesi Öğretmeni alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Sayıştay Başkanlığı en az lise mezunları içinden 1 adet Okul Öncesi Öğretmeni alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sayıştay Kurumu Okul Öncesi Öğretmeni Alımı ilanı son başvuru tarihi 03.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapmaları gerekiyor.

T.C. Sayıştay Başkanlığı, İnönü Bulvarı (Eskişehir Yolu) 06520 No:45 Balgat / Çankaya / Ankara

1 33

2 16

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

8 – Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

9. Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Okul Öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP