DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sayıştay Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı Yapacak

Sayıştay Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı Yapacak

Çocuk Gelişimcisi alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Sayıştay Başkanlığı en az lise mezunları içinden 1 adet Çocuk Gelişimcisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:46
Sayıştay Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sayıştay Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı Yapacak

Çocuk Gelişimcisi alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Sayıştay Başkanlığı en az lise mezunları içinden 1 adet Çocuk Gelişimcisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sayıştay Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 03.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapmaları gerekiyor.

T.C. Sayıştay Başkanlığı, İnönü Bulvarı (Eskişehir Yolu) 06520 No:45 Balgat / Çankaya / Ankara

1 30

2 13

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Sayıştay Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Sayıştay Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Sayıştay Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Sayıştay Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Sayıştay Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Sayıştay Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Sayıştay Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  İSFALT İstanbul Asfalt Fabrikaları Personel Alımı

8 – Sayıştay Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Sayıştay Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Sayıştay Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sayıştay Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Sayıştay Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Sayıştay Çocuk Gelişimcisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Sayıştay Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Sayıştay Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Sayıştay Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP