DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sayaç Ayar Ölçü Kontrol ve Tamir Teknisyeni Alımı

Sayaç Ayar Ölçü Kontrol ve Tamir Teknisyeni Alımı

Teknisyen alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgisinde Malatya Battalgazi sulama birliği bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Sayaç Ayar, Ölçü Kontrol ve Tamir Teknisyeni alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:38
Sayaç Ayar Ölçü Kontrol ve Tamir Teknisyeni Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sayaç Ayar Ölçü Kontrol ve Tamir Teknisyeni Alımı

Teknisyen alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgisinde Malatya Battalgazi sulama birliği bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Sayaç Ayar, Ölçü Kontrol ve Tamir Teknisyeni alımı yapılacak

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sayaç Ayar, Ölçü Kontrol ve Tamir Teknisyeni alımı ilanı son başvuru tarihi 12.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması zorunludur.

Aşağıda bulunan İŞKUR direkt başvuru linki üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005979125

Resmi ilan belgesi aşağıdadır.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Sayaç ayar teknisyen ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Sayaç ayar teknisyen ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Sayaç ayar teknisyen ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Sayaç ayar teknisyen ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Sayaç ayar teknisyen ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Sayaç ayar teknisyen ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Sayaç ayar teknisyen ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Sayaç ayar teknisyen ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Sayaç ayar teknisyen ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sayaç ayar teknisyen ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Sayaç ayar teknisyen ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Sayaç ayar teknisyen ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Sayaç ayar teknisyen ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Sayaç ayar teknisyen ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Sayaç ayar teknisyen ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP