DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Beden İşçisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Saruhanlı Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek için 5 adet beden işçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:43
Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Beden İşçisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Saruhanlı Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek için 5 adet beden işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanı 17.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvurmak isteyen adaylar [email protected] adresine fotoğraflı bir özgeçmiş yollamaları gerekiyor.

İrtibat kişisi: Melike DURAK

beden

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Saruhanlı Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP