DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Saraydüzü Belediyesi Kamyon şoförü Alımı

Saraydüzü Belediyesi Kamyon şoförü Alımı

Kamyon şoförü Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Sinop Saraydüzü belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Kamyon Şoförü alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:46
Saraydüzü Belediyesi Kamyon şoförü Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saraydüzü Belediyesi Kamyon şoförü Alımı

Kamyon şoförü Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Sinop Saraydüzü belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Kamyon Şoförü alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Saraydüzü Belediyesi Kamyon şoförü Alımı ilanı son başvuru tarihi 25.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üstünden yapılması gerekiyor.

Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile üye giriş yapın ve daha sonra aşağıda bulunan direk linki kopyalayıp yeni sekmede açarak başvuru işleminizi gerçekleştiriniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005849167

kamyon 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Saraydüzü Belediyesi Kamyon ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Saraydüzü Belediyesi Kamyon ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Saraydüzü Belediyesi Kamyon ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Saraydüzü Belediyesi Kamyon ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Saraydüzü Belediyesi Kamyon ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Saraydüzü Belediyesi Kamyon ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Saraydüzü Belediyesi Kamyon ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

8 – Saraydüzü Belediyesi Kamyon ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Saraydüzü Belediyesi Kamyon ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Saraydüzü Belediyesi Kamyon ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Saraydüzü Belediyesi Kamyon ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Saraydüzü Belediyesi Kamyon ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Saraydüzü Belediyesi Kamyon ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Saraydüzü Belediyesi Kamyon ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Saraydüzü Belediyesi Kamyon ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Saraydüzü Belediyesi Kamyon ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP