DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Saray Belediyesi Beden işçisi Alımı

Saray Belediyesi Beden işçisi Alımı

Beden işçisi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Saray Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 6 adet beden işçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:44
Saray Belediyesi Beden işçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saray Belediyesi Beden işçisi Alımı

Beden işçisi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Saray Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 6 adet beden işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Saray Belediyesi Beden işçisi Alımı son başvuru tarihi 21.1.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişileri aşağıda yazılı olan adrese başvurması gerekiyor.

Saray belediye başkanlığı hizmet binası Saray – Tekirdağ

Telefon Bilgisi: 0 282 768 10 05

saray beden

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Saray Belediyesi Beden işçisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Saray Belediyesi Beden işçisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Saray Belediyesi Beden işçisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Saray Belediyesi Beden işçisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Saray Belediyesi Beden işçisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Saray Belediyesi Beden işçisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Saray Belediyesi Beden işçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – Saray Belediyesi Beden işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Saray Belediyesi Beden işçisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Saray Belediyesi Beden işçisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Saray Belediyesi Beden işçisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Saray Belediyesi Beden işçisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Saray Belediyesi Beden işçisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Saray Belediyesi Beden işçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Saray Belediyesi Beden işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Saray Belediyesi Beden işçisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP