DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı KPSS Şartsız Kamu Personel Alımı

Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı KPSS Şartsız Kamu Personel Alımı

Kamu alımları kapsamında güncel olarak yayınlanmış olan iş ilanları bilgisinde Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere sözleşmeli uzman personel alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:54
Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı KPSS Şartsız Kamu Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sanayi bakanlığı personel alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyenlerin İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi veya bunlara denkliği Yüksek Öğretim Kurulunca kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarının programların birinden mezun olması gerekiyor.

SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI

DOKAP uzman alımı son başvuru tarihi 7.12.2021 olarak bildirildi.

Başvuru işlemleri sadece aşağıda yazılı bulunan resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

sanayi bakanligi

KPSS ŞARTSIZ KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

İlgili alan bölümünden mezun olduktan sonra özel sektörde ve/veya kamuda mesleği ile ilgili alanlarda en az beş yıl (lisansüstü derece sahipleri için en az üç yıl) fiilen çalışmış olmak ve bunu belgelemek ve Herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Başvuru yapacak kişilerin Proje Üretimi, Tasarımı ve Yönetimi konusunda başarılı olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Görev almak isteyen adayların Planlama, Programlama, Strateji Geliştirme ve Strateji Yönetimi konularında bilgili olması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Sınavın yapılacağı yılın ocak ayının birinci günü itibari ile 50 yaşını doldurmamış olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Sınavda başarılı olan kamu çalışanları kurumlarının muvafakati ile sözleşmeli olarak istihdam edilebileceklerdir ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP