DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 50 Kamu Personeli Alımı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 50 Kamu Personeli Alımı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı kamu personeli alımı yapılması için memur alımı ilanı verdi. Yayınlanan ilanlarda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere sanayi ve teknoloji uzman yardımcısı alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:39
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 50 Kamu Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 50 Kamu Personeli Alımı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı kamu personeli alımı yapılması için memur alımı ilanı verdi. Yayınlanan ilanlarda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere sanayi ve teknoloji uzman yardımcısı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sanayi ve teknoloji uzman yardımcısı alımı ilanı son başvuru tarihi 15.1.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen tüm kişilerin basvuru.sanayi.gov.tr yayınlanmış olan Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurmaları daha sonra fotoğraflarını ve mezuniyet belgelerini elektronik ortamda taratıp başvuru formuna eklemeleri zorunludur.

Şahsen veya posta yolu yapılacak olan başvurularr kabul edilmeyecektir.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/722186/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/sanayi-ve-teknoloji-bakanligi-sanayi-ve-teknoloji-uzman-yardimciligi-giris-sinavi-ilani

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – teknoloji uzman yardımcısı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – teknoloji uzman yardımcısı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – teknoloji uzman yardımcısı ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – teknoloji uzman yardımcısı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – teknoloji uzman yardımcısı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – teknoloji uzman yardımcısı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – teknoloji uzman yardımcısı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – teknoloji uzman yardımcısı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – teknoloji uzman yardımcısı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – teknoloji uzman yardımcısı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. teknoloji uzman yardımcısı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. teknoloji uzman yardımcısı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. teknoloji uzman yardımcısı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. teknoloji uzman yardımcısı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. teknoloji uzman yardımcısı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. teknoloji uzman yardımcısı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP