DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Samsun Üniversitesi Memur Ve Teknisyen Alımı Yapacak

Samsun Üniversitesi Memur Ve Teknisyen Alımı Yapacak

Kamu memur alımı ilanları ile yayını yapılmış olan kamu personel alımı bilgisi içerisinde Samsun üniversitesi birimleri içinde görevlendirilmek için sözleşmeli Personel alımı ile beraber memur alımı ve teknisyen alımı gerçekleştirilecektir.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:49
Samsun Üniversitesi Memur Ve Teknisyen Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Samsun iş ilanları için kamu personel alımı için başvuru işleminde bulunacak olan vatandaşların Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik bölümü mezunu olmaları ve en az iki yıl sekreter asistanı pozisyonu içerisinde görev almış olması gerekiyor.

ÜNİVERSİTE MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

•    Samsun üniversitesi Sözleşmeli Personel alımı son başvuru tarihi 2.11.2021 olarak bildirildi.

•    Başvuru işlemleri için bütün adayların Samsun Üniversitesi resmi internet sayfası www.samsun.edu.tr üzerinde bulunan başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte şahsen ya da posta ile Personel Daire Başkanlığına başvuru yapacaklardır.

•    Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar ulaşması gerekmektedir.

ÜNİVERSİTE İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Samsun Üniversitesi Teknisyen Ve Memur Alımı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

2.    Üniversite personel alımı ilanları için teknisyen alımı için başvuru yapacak kişilerin Ortaöğretim dengi mesleki teknik öğrenim görmüş olup, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama mezunu olmaları ve Alanında en az 1 (bir) yıl çalışmış olmak ve bunu SGK dökümü ve çalıştığı kurum/kurumlardan alınacak onaylı belgeyle belgelendirmesi gerekiyor.

3.    Kamu memur alımı ilanları ile birlikte açıklaması yapılmış olan kamu personel alımı genelinde Samsun üniversitesi rektörlüğü için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

4.    Üniversite personel alımı ilanları için teknisyen alımı için başvuru yapacak kişilerin branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

5.    Büro personeli alımı için başvuracak vatandaşların Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümü mezunu olmaları ve gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP