DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Samsun Üniversitesi KPSS P93 Puanı İle Memur Alımı Yapacak

Samsun Üniversitesi KPSS P93 Puanı İle Memur Alımı Yapacak

Kamu personel alımı ilanları ile beraber açıklanmış olan duyurularda Samsun Üniversitesi rektörlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 13 tane büro personeli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:48
Samsun Üniversitesi KPSS P93 Puanı İle Memur Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üniversite memur alımı ilanları kapsamında iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin İktisat, İşletme, Maliye veya Muhasebe ve Finans Yönetimi, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama gibi bölümlerden mezun olmaları gerekiyor.

Lisans mezunu memur alımı için başvuru yapacak kişilerin Misafirhane veya otel işletmeciliği alanında yönetici pozisyonunda çalışmış olup ilgili alanda en az 5 (beş) yıl mesleki tecrübeye sahip olmaları gerekiyor.

SAMSUN ÜNİVERSİTESİ MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

Samsun üniversitesi büro personeli alımı son başvuru tarihi 2.11.2021 olarak bildirildi.

Kamu memur alımı için ilk önce www.samsun.edu.tr üzerinden başvuru formunu doldurup indirdikten sonra kuruma bütün adayların şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

SAMSUN KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Samsun Üniversitesi KPSS P93 Puanı İle Memur Alımı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Üniversite rektörlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 13 tane büro personeli alımı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Üniversite memur alımı ilanları kapsamında iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin İktisat, İşletme, Maliye veya Muhasebe ve Finans Yönetimi, Bilgisayar Programcılığı mezunu olmaları ve ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Lisans mezunu memur alımı için başvuru yapacak kişilerin Misafirhane veya otel işletmeciliği alanında yönetici pozisyonunda çalışmış olup, duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP