DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Samsun Üniversitesi Güncel Personel Alımı

Samsun Üniversitesi Güncel Personel Alımı

Güncel personel alımı ilanları için yayını gerçekleştirilmiş olan duyurularda Samsun üniversitesi birimleri içinde çalıştırılmak üzere memur, işçi ve güvenlik alımı yapılacak.

ABONE OL
28 Şubat 2022 11:06
Samsun Üniversitesi Güncel Personel Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Güncel Personel Alımı İlanları Yayınlandı

Güncel personel alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan bilgilerde, Samsun üniversitesi rektörlüğü birimlerinde çalıştırılmak üzere teknisyen, memur, temizlik personeli, işçi ve güvenlik alımı yapılacak.

Güncel Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Güncel personel alımı ortaöğretim dengi mesleki teknik öğrenim görmüş olup, Bilgisayar Programcılığı önlisans programı mezunu olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Ortaöğretim dengi mesleki teknik öğrenim görmüş olup Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Biyokimya, Elektronik Teknolojisi, Mekatronik önlisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama, Bilgisayar Donanımı, önlisans programlarının birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik, Kütüphanecilik, Kütüphanecilik ve Bilgi Çalışmaları lisans programlarının birinden mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İlgili yüksekokulların Özel Güvenlik ve Koruma önlisans programından mezun olmak veya diğer önlisans programlarından mezun olup koruma/ güvenlik belgesi sahibi olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Samsun Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

BAYPAŞ Son başvuru tarihi 14.3.2022 olarak açıklandı.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı olan kurum adresine şahsen başvuru yapılacak.

Başvuru formunu samsun.edu.tr sitesinden indirmeniz gerekiyor.

Rektörlük Evrak Kayıt Birimi Canik Yerleşkesi Gürgenyatak Mahallesi Merkez Sokak No:40-2/1 Canik/ SAMSUN

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

 

Güncel Personel Alımı

Güncel Personel Alımı ilan

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP