DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sahil Güvenlik Komutanlığı 36 işçi 4 Memur Ve 4 Garson Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı 36 işçi 4 Memur Ve 4 Garson Alımı

Sahil güvenlik komutanlığı tarafından güncel olarak yayınlanan iş ilanları ile birlikte kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere memur ve işçi alımı yapacaktır.

ABONE OL
23 Şubat 2022 11:47
Sahil Güvenlik Komutanlığı 36 işçi 4 Memur Ve 4 Garson Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sahil Güvenlik Komutanlığı Personel Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alımı için yayınlamış olduğu son dakika ilanlar ile birlikte kendi birimleri içinde görev verilmek üzere büro personeli, garson, bilgisayar teknikeri, harita teknikeri, inşaat teknikeri, hizmetli, marangoz ve motor teknisyeni alımı yapacaktır.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Başvuru Şartları Nelerdir?

Meslek Yüksek Okullarının Adalet programı, Adalet Meslek Yüksekokulu veya Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği mezunu olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Büro personeli alımı için Meslek Yüksek Okullarının Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Meslek Liselerinin; Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanının Servis/Garson bölümünden mezun olmak veya lise mezunu olmanın yanında servis/garson dalında ustalık veya kalfalık ya da Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Servis Elemanı(Garson) Sertifikasına sahip olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Meslek Liselerinin; Makine Teknolojisi alanının “Makine Bakım” Motor (Benzinli), Motor (Dizel) veya Denizcilik Liselerinin “Makine Zabitliği” bölümlerinin birinden mezunu olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Meslek Liselerinin Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme, İklimlendirme Sistemleri, Soğutma Sistemleri, Yapı Tesisat Sistemleri ve Soğutma bölümünden mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Meslek Yüksekokullarının İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi bölümlerinin birinden mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İSFALT İstanbul Asfalt Fabrikaları Personel Alımı

Memur ve İşçi Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Başvurular, 24 Şubat-04 Mart 2022 tarihleri arasında sadece Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız internet adresi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır. İnternet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvuru sonuçları adaylara www.sg.gov.tr adresi üzerinden ilan edilecektir.

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

Mülakat Sınav Tarihleri Ve Sınav Yeri

Mülâkat sınavı tarihleri, mülâkat sınavı yeri ve zamanı ile mülâkat sınavı sonuçları adaylara www.sg.gov.tr internet adresinden ilan edilecek ve tebliğ niteliğinde olacaktır. Adaylara ayrıca posta, telefon vb. araçlar ile tebligat yapılmayacaktır. Bu husustaki sorumluluk tamamen adayların kendisine ait olacaktır.

 

sahil guvenlik komutanligi

Sahil Güvenlik Komutanlığı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP