DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 61 Memur, Güvenlik Ve İşçi Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 61 Memur, Güvenlik Ve İşçi Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi rektörlüğü tarafından yayınlanmış olan kamu personeli alımı bilgisinde, üniversiteye bağlı olan birimlerin içerisinde görevlendirilmek üzere kadrolu 61 memur, güvenlik ve işçi alımı yapılacak.

ABONE OL
20 Nisan 2022 15:00
Sağlık Bilimleri Üniversitesi 61 Memur, Güvenlik Ve İşçi Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Memur Ve Güvenlik Alımı Duyurusu

Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı duyuruları içerisinde yayınlanmış olan bilgilerde, kurum içerisinde istihdam edilmek üzere 61 memur, güvenlik ve işçi alımı yapılacaktır.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Memur, Güvenlik Ve İşçi Alımı Başvuru Şartları

Güvenlik alımı iş başvuru işlemleri için Ortaöğretim mezunu olup Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına sahip olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İş ve İnsan İlişkileri Geliştirme ve Uyum Eğitimi, Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, Halkla İlişkiler ve Organizasyon Eğitimi sertifikalarına sahip olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İşçi alımı için Ortaöğretim mezunu olup MEB Onaylı Gıda ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi sertifikasına sahip olmak ve belgelemek şartı ile Temizlik ve Temizlik Yönetimi Eğitimi almış olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Memur alımı için Lisans mezunu olup MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği, MEB onaylı Web Programcısı Yetiştirme sertifikasına, Performans Değerlendirme Geliştirme ve Uyum Eğitimi, Problem Çözme Teknikleri Geliştirme ve Uyum Eğitimi sertifikalarına sahip olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Lisans mezunu olup Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına, Meslek Etiği sertifikasına sahip olmak ve belgelemek şartıyla Yükseköğretim Kurumunda en az 3 (üç) yıl çalışmış olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

 

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 61 Memur, Güvenlik Ve İşçi Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 61 Memur, Güvenlik Ve İşçi Alımı

 

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Memur, Güvenlik Ve İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 22.04.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürlüğüne (Ankara Gülhane Külliyesi Emrah Mah. 06018 Etlik/Keçiören/Ankara)

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP