DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sağlık Bakanlığı KPSS'siz Personel Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığı KPSS'siz Personel Alımı Yapacak

Bakanlık bünyesine personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde sağlık bakanlığı birimlerine ağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında danışman alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:57
Sağlık Bakanlığı KPSS'siz Personel Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık Bakanlığı KPSS’siz Personel Alımı Yapacak

Bakanlık bünyesine personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde sağlık bakanlığı birimlerine ağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında danışman alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sağlık bakanlığı ilanı başvuru tarihi 12 Nisan 2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan adrese posta yolu ile başvuru yapmaları gerekiyor.

T.C. Sağlık Bakanlığı, Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü

Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı 6001. Cad. No:9 Kat:3 Oda No:9 Satın Alma Birimi Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 471 8350

Faks: (0312) 471 8297

danisman1

danisman2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Sağlık bakanlığı danışman ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Sağlık bakanlığı danışman ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Sağlık bakanlığı danışman ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Sağlık bakanlığı danışman ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Sağlık bakanlığı danışman ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Sağlık bakanlığı danışman ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İSFALT İstanbul Asfalt Fabrikaları Personel Alımı

7 – Sağlık bakanlığı danışman ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Sağlık bakanlığı danışman ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Sağlık bakanlığı danışman ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sağlık bakanlığı danışman ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Sağlık bakanlığı danışman ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Sağlık bakanlığı danışman ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Sağlık bakanlığı danışman ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Sağlık bakanlığı danışman ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Sağlık bakanlığı danışman ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP