DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sağlık Bakanlığı 6,409 işçi Mülakat Alım Sonuçlarını Duyurdu

Sağlık Bakanlığı 6,409 işçi Mülakat Alım Sonuçlarını Duyurdu

Sağlık Bakanlığı tarafından 6.409 kişi işçi alımı Mülakat sonuçlarını yayımladı. Liste asil ve yedek liste şeklinde sunulmuştur. Şehir ve yerleri açıklama adresi nerelerdir.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:17
Sağlık Bakanlığı 6,409 işçi Mülakat Alım Sonuçlarını Duyurdu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan 6.409 sürekli işçi alımı mülakat sonuçları asil ve yedek liste olarak iki ana katagoride yayınlanmış olup listenin sonuna kadar bakılması gerekmekte. Sözlü sınav sonucu ilan edilmiştir. İl Sağlık Müdürlükleri Türkiye genelinde duyuru yapacak. İl Sağlık Müdürlüğü resmi web siteleri üzerinde durumlarını öğreneceklerdir.

Başkent Ankara İlini yayınlıyoruz: Sağlık Bakanlığı Taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere atanmaya hak kazanan sürekli işçilerin sözlü sınav sonuçlarına yönelik olarak açıklamalar.
Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatlarında görev alacak kamu personelleri (sürekli işçi)  4857 sayılı iş kanununu yönetmelik kapsamında ihtiyaç duyulan birimlere atamak Liderbahis için sözlü mülakat sınav sonuçlarını için ekte sunulmuştur.

Sınav sonucunda başarı elde etmiş adayların atamalarının yapılacağı anlamı taşımakta. Başarılı adaylar yönetmelik gereği güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmaları sonuçlandırılması bitiminden sonra atamaları yapılacak. Adayların iş takvimini takip etmeleri gerekli işlemlerin şahsen yapılacağından başvuruda bulunduğunuz İl Sağlık Müdürlüğü resmi web sitesini takip etmeleri önerilmektedir.

Bu ilan tebligat yerinde olup adaylara tebligat mahiyeti olduğundan ayrıca posta yoluyla tebligat yapılmayacaktır.

Başkent Ankara Sınav sonuçları için tıklayınız

İlginizi Çekebilir:  İSFALT İstanbul Asfalt Fabrikaları Personel Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP