DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Rekabet Kurumu 30 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Rekabet Kurumu 30 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Kamu kurumu birimi için kadrolu personel alımı yapılacak. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Rekabet kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 30 adet mühendis alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:57
Rekabet Kurumu 30 Kamu Personeli Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Rekabet Kurumu 30 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Kamu kurumu birimi için kadrolu personel alımı yapılacak. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Rekabet kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 30 adet mühendis alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Rekabet kurumu alım ilanı son başvuru tarihi 09.04.2021olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin www.rekabet.gov.tr internet adresinde bulunan “Sınav Duyurusu” başlıklı bölümdeki “Başvuru Formu” nu eksiksiz olarak dolduracaklardır.

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

rekabet

rekabet2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Rekabet Kurumu mühendis ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Rekabet Kurumu mühendis ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Rekabet Kurumu mühendis ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Rekabet Kurumu mühendis ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Rekabet Kurumu mühendis ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Rekabet Kurumu mühendis ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Rekabet Kurumu mühendis ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Rekabet Kurumu mühendis ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Rekabet Kurumu mühendis ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Rekabet Kurumu mühendis ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Rekabet Kurumu mühendis ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Rekabet Kurumu mühendis ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Rekabet Kurumu mühendis ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Rekabet Kurumu mühendis ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Rekabet Kurumu mühendis ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP