DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

PTT 154 Kamu Personeli Alımı! Tam Kadro Listesi

PTT 154 Kamu Personeli Alımı! Tam Kadro Listesi

Posta Telefon Telgraf PTT tarafından yayımlanan ilana göre 154 kişi atama yolu ile kamu personeli alımı yayımlamıştır. Tebligat yerine geçen ilanın tüm detayları haberimiz ekinde…

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:58
PTT 154 Kamu Personeli Alımı! Tam Kadro Listesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayımlanan duyuruda 154 kişi atama yolu ile istihdam Tulipbet edilecek olup ilgili adaylara duyuru yapılmış sayılmaktadır. Alınacak kamu personeli alımı hangi kadroda görev alacaklar, atama şekli ve tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

2018 – 1 kamu personel alımı yazılı sınav sonucunda yedek olarak sıralamaya giren ve sırası gelen adaylara yaptırılacak psikometrik inceleme testi hakkında duyuru 12 Haziranda yapılacak.

Şirketimiz personel ihtiyacını karşılamasını teminen yapılan 2018-1 personel alımı yazılı sınav sonucunda gişe, büro görevlisi, sigortacılık, bankacılık, pazarlama, lojistik pozisyonlarına yedek olarak sıralamaya giren adayların psikometrik incelemesini  gazi üniversitesi yapmaktadır.

Psikometrik inceleme testleri 29 Haziranda tarihinde Ankara’da yapılacak. psikometrik inceleme testi süresi 120 dakika olup test saat 10:00 ile 12:00 de tamamlanacak.

İnceleme testi Gazi üniversitesi tarafından 21 Haziran tarihinde http://gazisem.gazi.edu.tr internet adresinde açıklanacak ve gazi üniversitesince adayların cep telefonlarına bilgilendirme mesajı gönderilecek.

Adayların psikometrik inceleme testi giriş belgelerini 24 Haziran tarihinden itibaren http://gazisem.gazi.edu.tr internet adresinden temin edebileceklerdir.

İnceleme testi girişlerinde kimlik kontrolü ile salonlara yerleştirmelerin yapılabilmesi için adaylar en az 30 dakika öncesinde giriş belgelerinde belirtilen salonda hazır bulunmaları gerekmektedir.

Gazi üniversitesi tarafından hazırlanmış olan giriş belgeleri T.C. kimlik numarasını gösteren kimlik belgesi T.C. kimlik numaralı sürücü belgesi veya Geçerli pasaport ile yanlarında koyu siyah kurşun kalem, kalemtıraş, yumuşak silgi getireceklerdir. T.C kimlik numaralı kimlik göstermeyen adaylar sınava alınmayacaklardır.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

Adayların psikometrik inceleme testi ve sınavları internet adresinde yayınlanacak olup başarılı olan adayların adreslerine tebliğ yapılacak. Söz konusu tebliğ ile adaylara atanma şartlarını taşıyıp taşımadıklarının tespiti için istenen belgelerle birlikte 15 gün içinde taşra teşkilatında ilgili PTT Başmüdürlüğü insan kaynakları birimine başvurmaları gerekmektedir. Tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içinde müracaat etmeyenlere işlem yapılmayacak olup ayrıca tebliğ yapılmamaktadır.

2019 PTT personel alımı liste için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP