DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Proje Yöneticisi Alımı İş İlanları

Proje Yöneticisi Alımı İş İlanları

Devlet kurumu için iş ilanları yayınlandı. Kadrolu KPSS şartsız kamu personeli alımı iş ilanı bilgilerinde İSPER kuruluşu içinde istihdam edilmesi için 1 adet Proje Yöneticisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:59
Proje Yöneticisi Alımı İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Proje Yöneticisi Alımı İş İlanları

Devlet kurumu için iş ilanları yayınlandı. Kadrolu KPSS şartsız kamu personeli alımı iş ilanı bilgilerinde İSPER kuruluşu içinde istihdam edilmesi için 1 adet Proje Yöneticisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İlana son başvuru tarihi 22.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri için adayların e posta adresine özgeçmiş yollamaları gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

proje 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Daimi kamu Proje Yöneticisi için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Daimi kamu Proje Yöneticisi için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Daimi kamu Proje Yöneticisi için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Daimi kamu Proje Yöneticisi için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Daimi kamu Proje Yöneticisi için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Daimi kamu Proje Yöneticisi için ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

7. Daimi kamu Proje Yöneticisi için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Daimi kamu Proje Yöneticisi için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Daimi kamu Proje Yöneticisi için ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Daimi kamu Proje Yöneticisi için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Daimi kamu Proje Yöneticisi için ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Daimi kamu Proje Yöneticisi için resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Daimi kamu Proje Yöneticisi için ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP