DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Polisevine Kura Çekilişi İle İşçi Alımı

Polisevine Kura Çekilişi İle İşçi Alımı

Kamu personeli alımı için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan ilan bilgilerinde Muğla Marmaris Polisevi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Aşçı alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:01
Polisevine Kura Çekilişi İle İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Polisevine Kura Çekilişi İle İşçi Alımı

Kamu personeli alımı için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan ilan bilgilerinde Muğla Marmaris Polisevi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Aşçı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Muğla Marmaris Polisevi Alımı ilanı son başvuru tarihi 12.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekiyor.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirmesini gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005914890

polisevi 1

polisevi2

BAŞVURU GENEL BİLGİLERİ

1 – Marmaris Polisevi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Marmaris Polisevi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Marmaris Polisevi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Marmaris Polisevi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Marmaris Polisevi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Marmaris Polisevi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Marmaris Polisevi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Marmaris Polisevi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Marmaris Polisevi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Marmaris Polisevi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Marmaris Polisevi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Marmaris Polisevi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Marmaris Polisevi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Marmaris Polisevi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Marmaris Polisevi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir tanesi de forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP