DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Polisevine Kamu İşçisi Alımı

Polisevine Kamu İşçisi Alımı

Polisevi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Fethiye polisevi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet ızgara ustası alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:53
Polisevine Kamu İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Polisevine Kamu İşçisi Alımı

Polisevi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Fethiye polisevi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet ızgara ustası alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Fethiye polisevi ızgara ustası ilanı son başvuru tarihi 25.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Fethiye polisevi ızgara ustası ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006034328

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

polis

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. ızgara ustası ilanına başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. ızgara ustası ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. ızgara ustası yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. ızgara ustası yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. ızgara ustası istihdamı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. ızgara ustası duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. ızgara ustası istihdamı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

8. ızgara ustası duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. ızgara ustası resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. ızgara ustası ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. ızgara ustası iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. ızgara ustası bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. ızgara ustası iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. ızgara ustası ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP