DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Polisevine İŞKUR Garson Alımı Yapılacak

Polisevine İŞKUR Garson Alımı Yapılacak

Polisevi kurumunda görevlendirilmek üzere personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Büro Amirliği bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet İŞKUR Garson alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:27
Polisevine İŞKUR Garson Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Polisevine Garson Alımı Yapılacak

Polisevi kurumunda görevlendirilmek üzere personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Büro Amirliği bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet Garson alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson alımı ilanı son başvuru tarihi 19.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması zorunludur.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

İŞKUR internet web sitesine size ait olan şifreniz ile giriş yapınız. Giriş işleminden sonra İŞ İLANLARI bölümünde İŞYERİ ÜNVANI bölümüne KDZ.EREĞLİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİSEVİ BÜRO AMİRLİĞİ yazın ve ARA butonuna basınız. Başvuru ilanı aşağıda listelenecektir.

İSTENİLEN BELGELER

1. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson Alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson Alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson Alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP