DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Polisevine En Az Lise Mezunu Kadrolu Personel Alımı

Polisevine En Az Lise Mezunu Kadrolu Personel Alımı

Kamu kurumu lise mezunu Personeli alımı yapılması için iş ilanları duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan iş ilanı duyuruları içeriğinde Sinop polisevi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Temizlik Görevlisi Kat Hizmetleri Elemanı alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:56
Polisevine En Az Lise Mezunu Kadrolu Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Polisevine En Az Lise Mezunu Kadrolu Personel Alımı

Kamu kurumu lise mezunu Personeli alımı yapılması için iş ilanları duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan iş ilanı duyuruları içeriğinde Sinop polisevi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet  Temizlik Görevlisi Kat Hizmetleri Elemanı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sinop polisevi ilanı son başvuru tarihi 04.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Linki kopyalayıp eni sekmede açın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006012951

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

polisevi1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Sinop polisevi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Sinop polisevi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Sinop polisevi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Sinop polisevi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Sinop polisevi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Sinop polisevi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Sinop polisevi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

8 – Sinop polisevi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Sinop polisevi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sinop polisevi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Sinop polisevi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Sinop polisevi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Sinop polisevi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Sinop polisevi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Sinop polisevi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP