DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Polisevine Bulaşıkçı ve Komi Alımı

Polisevine Bulaşıkçı ve Komi Alımı

Kamu kurumu Bulaşıkçı ve Komi alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Fethiye polisevi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere Bulaşıkçı ve Komi yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:00
Polisevine Bulaşıkçı ve Komi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Polisevine Bulaşıkçı ve Komi Alımı

Kamu kurumu Bulaşıkçı ve Komi alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Fethiye polisevi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere Bulaşıkçı ve Komi yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Fethiye polisevi Bulaşıkçı ve Komi ilanı son başvuru tarihi 25.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Fethiye polisevi Bulaşıkçı ve Komi ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006034337

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006034305

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

komi

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. Fethiye Polisevi kamu işçi ilanı başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Fethiye Polisevi kamu işçi ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Fethiye Polisevi kamu işçi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Fethiye Polisevi kamu işçi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Fethiye Polisevi kamu işçi istihdamı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Fethiye Polisevi kamu işçi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Kamu Güncel Sekreter Alımı

7. Fethiye Polisevi kamu işçi istihdamı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Fethiye Polisevi kamu işçi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Fethiye Polisevi kamu işçi resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Fethiye Polisevi kamu işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Fethiye Polisevi kamu işçi iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Fethiye Polisevi kamu işçi bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Fethiye Polisevi kamu işçi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Fethiye Polisevi kamu işçi ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP