DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Polis Akademisi ve Çalışma Bakanlığı Atamaları Resmi Gazete’de

Polis Akademisi ve Çalışma Bakanlığı Atamaları Resmi Gazete’de

4 Ekim 2019 Resmi Gazete atama kararlarında yer alan bilgilere göre; Polis Akademisi Başkanlığı ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na yeni görevlendirmeler ve atamalar yapıldı. Polis Akademisi Başkanı değişti. Detaylar haberimizde…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:46
Polis Akademisi ve Çalışma Bakanlığı Atamaları Resmi Gazete’de
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Resmi Gazete vasıtası ile kamuoyunun bilgilendirildiği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imza yetkisinde olmak kaydı ile gerçekleştirilen ve kurumları alakadar eden yeni görev tayinleri ve atamalar yayımlandı.

Yapılan atamalar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onayı ile çıkılırken, kanuni dayanak ise 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2 ve 3’üncü maddeleri gereğince uygulamaya alınmaktadır.

Bürokraside ve kurumlar hiyerarşisinde değişen görevlendirmelere ilişkin yapılan son açıklamaya göre; Polis Akademisi Başkanlığı ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı dahilinde yeni görevlendirmeler yapılmıştır.

Polis Akademisi Başkanlığında Yeni Görevlendirme

Resmi Gazete’de yer alan atama kararlarına ilişkin yapılan son açıklamaya göre; Polis Akademisi Başkanlığında bir yeni görevlendirme yapıldı ve Polis Akademisi Başkanlığına Prof. Dr. Yılmaz Çolak’ın atandığı açıklandı.

Çalışma Bakanlığı’nda İş Müfettişlikleri Atamaları Yayımlandı

Bir diğer atama kararında verilen bilgilere göre; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında hizmet verecek olan Müfettişler için beklenen İş Müfettiş Yardımcılarının da ataması yapıldı. Yapılan kamuoyu bilgilendirmesinde yer alan isimlere göre, yapılan yeterlilik sınavında hak kazanan; İlker Karakaş, Derya Topuksak, Elif Türk Güneş, Furkan Yılmaz, Gökhan Akyol, Gökhan Kıraç, Muammer Akın, Mustafa Orkun Çelik, Nefiset Akkaya, Recep Güner, Rıza Harun Özer, Umut Akın ve Yaşar Ertan’ın Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına beklenen atamaları gerçekleştirilmiş oldu.
 

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP